ОЛІМПІАДИ, КОНКУРСИ, МАН
Робота з обдарованою молоддю - шлях до педагогічного зростання вчителя (КЗ "НВК"Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради")
пʼятницю, 6 квітня 2018 р.
неділю, 1 квітня 2018 р.
пʼятницю, 23 березня 2018 р.
вівторок, 20 березня 2018 р.
пʼятницю, 9 лютого 2018 р.
З 10 січня до 7 лютого 2018 року на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації від 26 грудня 2017 року № 238 "Про організацію та проведення І-ІІ етапів VІІ обласного конкурсу дитячого малюбнка "Охорона праці очима дітей" та з метою привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, культури безпечної праці на виробництвах України проводився ІІ (районний) етап конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".
Організаторами проведення даного заходу є Управління Держпраці у Кіровоградській області і відділ освіти, молоді та спорту Долинської РДА.
Серед переможців даного конкурсу в третій віковій категорії (15-18 років) визнано ученицю 11 Б класу нашого закладу Рерюх Вероніку за роботу "Безпека на будівництві". Нагородження переможців відбувалося на базі відділу освіти, молоді та спорту Долинської РДА, де всі переможці отримали грамоти та цінні подарунки.
вівторок, 26 грудня 2017 р.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!
Районної олімпіади з економіки:
Шевченка Олександра (11 А клас) - ІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)Колєснік Олену (11 А клас) - ІІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)
Районної олімпіади з астрономії:
Паламарюка Максима (10 Б клас) - І місце (вчитель Ласкурик П.В.)
Барабана Назара (10 Б клас) - ІІ місце (вчитель Ласкурик П.В.)
Горьову Анастасію (11 А клас) - І місце (вчитель Ласкурик П.В.)
Курила Андрія (11 А клас) - І місце (вчитель Ласкурик П.В.)
пʼятницю, 22 грудня 2017 р.
Районної олімпіади з правознавства:
Мартинюк Дар'ю (9 Б клас) - І місце (вчитель Триняк Т.В.)
Олійник Єлизавету (9 А клас) - ІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)
Гнебеденко Богдану (10 А клас) - І місце (вчитель Триняк Т.В.)
Гончарову Любов (10 А клас) - ІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)
Реп'яшника Олександра (11 А клас) - І місце (вчитель Триняк Т.В.)
Нетесаного Владислава (8 А клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Чайку Вікторію (8 А клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Мартинюк Дар'ю (9 Б клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Безуглу Світлану (10 Б клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Ілляшова Іллю (10 Б клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Колєснік Олену (11 А клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Реп'яшника Олександра (11 А клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Олійник Єлизавету (9 А клас) - ІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)
Гнебеденко Богдану (10 А клас) - І місце (вчитель Триняк Т.В.)
Гончарову Любов (10 А клас) - ІІ місце (вчитель Триняк Т.В.)
Реп'яшника Олександра (11 А клас) - І місце (вчитель Триняк Т.В.)
Районної олімпіади з географії:
Нетесаного Владислава (8 А клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Чайку Вікторію (8 А клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Мартинюк Дар'ю (9 Б клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Безуглу Світлану (10 Б клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Ілляшова Іллю (10 Б клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Колєснік Олену (11 А клас) - І місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Реп'яшника Олександра (11 А клас) - ІІ місце (вчитель Ковальчук М.М.)
Підписатися на:
Дописи (Atom)